Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 275 701 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Kończący się katalog nr 5 (wrzesień-październik)

piątek, 30 października 2009 14:37

Tylko do końca dnia można składać zamówienia z katalogu numer 5. Oto subiektywna lista ciekawych artykułów, które wychodzą z katalogu nr 5 i nie będzie ich już w katalogu nr 6:
  • PŁYN DO CZYSZCZENIA SZYB
  • SPRAY DO CZYSZCZENIA EKRANÓW I TELEWIZORÓW LCD
  • PŁYN DO USUWANIA LEPKICH PLAM
  • DREWNIANY STOJAK NA PILOTY (bardzo popularny)
  • MATA PRZECIWSZRONOWA DO ZAMRAŻALNIKA (wielka szkoda, bo jest rewelacyjna)
  • MYDŁO ZE STALI NIERDZEWNEJ
  • PŁYN DO CZYSZCZENIA ZMYWARKI I USUWANIA KAMIENIA
  • KULECZKI ZBIERAJĄCE WŁOSKI
  • OPASKA PROSTUJĄCA PALCE U STÓP
  • POJEMNIK NA PATYCZKI KOSMETYCZNE

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Akcja minikatalog w magazynie "Kobieta i Życie"

piątek, 30 października 2009 13:54

Przypominam, że chętni mają czas tylko do końca dzisiejszego dnia. Należy mieć aktywny email w systemie. W razie pytań proszę Was o pilny kontakt.

A na czym polega cała akcja?

Od 12 listopada 2009 do czasopisma "Kobieta i Życie" (nakład ponad 500.000 - najwięcej w swojej kategorii poradników domowych) będzie dodawana specjalna edycja katalogu z 25 super produktami. Do czytelników trafi 100 tyś. egzemplarzy, więc należy się spodziewać, że przejrzy go ok. 300 tyś. osób. Osoba zainteresowana złożeniem zamówienia znajdzie numer bezpłatnego tel., pod którym zostawi swoje dane kontaktowe. Firma je przekaże Wam, a Wy zrealizujecie zamówienie. Kluczem do wyszukania najbliższego przedstawiciela będzie kod pocztowy.

Są praktycznie trzy warunki uczestnictwa w przedsięwzięciu:
* mieć aktywny mail w systemie
* być aktywnym przedstawicielem
* mieć chęci i zgłosić je do firmy mailem :)


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Do poczytania

czwartek, 29 października 2009 2:48

Dla zainteresowanych tematyką MLM, nie tylko Betterware, zapraszam do zbioru moich publikacji, które ze względu na wielkość nie zmieszczą się w blogu. Zapraszam do regularnego odwiedzania, bo artykułów będzie przybywać. Co pewien czas wrzucę również zajawkę do blogu:

Dlaczego warto skupić się na współpracy z jedną firmą MLM?
Doświadczenie pokazuje, że wiele osób nawiązuje wspołpracę nie z jedną a z dwiema lub większą liczbą firm z branży MLM. O ile ktoś skupia się na sprzedaży produktów, nie ma w tym nic złego, że ma w swojej ofercie produkty dwóch czy trzech firm. Natomiast osoba zajmująca się budowaniem struktury sprzedaży zdecydowanie większe korzyści materialne osiągnie ze współpracy z jedną tylko firmą...

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Nowy katalog świąteczny (nr 6) już dostępny!

środa, 28 października 2009 21:03
Zestaw Respect
23 października odbyła się oficjalna prezentacja katalogu świątecznego (nr 6) w Warszawie. Betterware przygotowała na święta ponad 150 promocji i aż 80 nowości. Dla pierwszych osób, które zrobią zakupy na przynajmniej 50 zł, firma przygotowała atrakcyjny prezent: Zestaw Respect dla panów (deodorant i woda po goleniu) w cenie 14,99 pln (standardowa cena to 60 pln).


Aby zapoznać się z nowym katalogiem zapraszam tu.Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Listopad w betterware - warto być z nami

środa, 28 października 2009 20:56

 

Firma Betterware przygotowała na listopad 2009 wyjątkową ofertę. W tym miesiącu wpisowe to tylko 1 pln. Ponadto każdy nowy przedstawiciel składając zamówienie otrzyma mydełko w płynie z miodem, a jeśli będzie to zamówienie na przynajmniej 100 punktów, w prezencie otrzyma komplet pięciu pudełek na buty - prawdziwy hit sprzedaży Betterware.
W listopadzie opłaca sie także sponsoring. Za każdą wprowadzoną nową osobę, która w listopadzie złoży zamówienie na niemniej niż 100 pkt., sponsor otrzyma komplet kolorowych i praktycznych pojemników do przechowywania żywności (w cenie 1pln). A może masz ochotę na pięć takich zestawów? zostań przedstawicielem, wprowadź do firmy pięciu znajomych i dopilnuj, by złożyli swoje zamówienie.
Zapoznaj się z aktualną ulotką.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Marketing wielopoziomowy w wydaniu polsko-angielskim

wtorek, 20 października 2009 21:29

 

Alternatywną możliwością w stosunku do pracy najemnej i prowadzenia tradycyjnego biznesu jest marketing wielopoziomowy - Multi Level Marketing, w skrócie MLM. Podczas gdy praca “na etacie” z reguły nie przynosi wysokich dochodów jednocześnie pochłaniając dużo czasu, a własny biznes charakteryzuje się koniecznością zainwestowania niemałych pieniędzy i ponoszeniem dużego ryzyka, marketing sieciowy jest pozbawiony tego typu wad.

W marketingu wielopoziomowym każdy sam decyduje w jakim tempie chce pracować, ile zarabiać i jak szybko awansować. Największą zaletą MLM-u jest to, że praca włożona w rozwój biznesu dzisiaj, procentuje w kolejnych miesiącach i latach.

Na rynku polskim funkcjonuje wiele firm działających w tym systemie, jednak tylko nieliczne z nich osiągają sukces trafiając do klienta z ciekawą ofertą produktową, a do przedstawicieli z dobrym i uczciwym planem marketingowym, czyli schematem wypłacania wynagrodzenia.

Do takich firm należy Betterware, firma z wielkimi tradycjami na rynku brytyjskim, która w Polsce pojawiła się w 2007 roku. W ciągu dwóch i pół roku działalności w naszym kraju, Betterware zarejestrowało ponad 20.000 przedstawicieli.

Plan marketingowy Betterware został opracowany w Polsce przez osoby mające ogromne doświadczenie w tym biznesie. Ideą było stworzenie systemu, który wyciągałby to co najlepsze z innych planów marketingowych i byłby pozbawiony ich negatywnych cech. Sądząc po błyskawicznych awansach najbardziej pracowitych przedstawicieli, strategia ta okazała się trafiona.

Nie bez znaczenia jest tu szeroka i zróżnicowana oferta produktowa, którą stanowią pomysłowe i niedrogie artykuły do domu. Wiodącą grupą  są produkowane w Wielkiej Brytanii bardzo dobre jakościowo środki czystości. Wszystkie produkty objęte są gwarancją satysfakcji - nawet napoczęty płyn czy spray można zwrócić do firmy w ciągu 30 dni.

anow, 11.10.2009


www.pracabetterware.pl


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie bójmy się budować sieci sprzedaży!

piątek, 09 października 2009 23:38

Doświadczenie pokazuje, że większość przedstawicieli firm działających w systemie łączącym sprzedaż bezpośrednią i marketing sieciowy, skupia się na sprzedaży produktów, a w małym stopniu albo wcale na budowie struktury przedstawicieli. Przyczyna tego może tkwić po pierwsze w niezrozumieniu zalet planu marketingowego, po drugie w przekonaniu, że sprzedaż jest łatwiejszym zadaniem niż rekrutacja. Sprzedaż w istocie przynosi szybko namacalny zarobek, jednak można sobie wyobrazić, że oferując niedrogie, drobne produkty, należałoby sprzedawać bardzo dużo, aby zarobić satysfakcjonujące pieniądze.

Dystrybucja produktów charakteryzuje się tym, że:

Ciąg dalszy...
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Na blogu znajdziesz informacje na temat MLM, firmy Betterware, jej produktów i newsów. Z nami możesz również znaleźć ciekawą pracę.

Statystyki

Odwiedziny: 26346

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Finanse

Pytamy.pl