Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 275 696 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

SUPER - akcje rekrutacyjna na listopad

piątek, 22 października 2010 22:02

W listopadzie będzie obowiązywała bardzo atrakcyjna akcja rekrutacyjna, mająca na celu pozyskanie dużej liczby Przedstawicieli Betterware. Prezenty czekają zarówno na nowe osoby jak i ich sponsorów, czyli osoby zapraszające do Klubu.

I tak - nowy Przedstawiciel zarejestrowany w listopadzie, który jeszcze w tym samym miesiącu złoży pierwsze zamówienie, zapłaci tylko 1 zł wpisowego. Do zamówienia zostanie dołączony prezent - pojemnik na owoce w kształcie truskawki. Jeśli zamówienie wyniesie min. 100 punktów, oprócz pojemnika w paczce znajdą się także aż 3 płyny - spraye czyszczące do różnych powierzchni.

Za każdą nową osobę z min. 100-punktowym zamówieniem osoba wprowadzająca otrzyma nagrodę - zestaw do fondue. Jest to porcelanowe nieduże naczynie wraz z podstawką służącą jako podgrzewacz i dwoma widelczykami. Świetnie sprawdzi się do stopienia czekolady lub sera i urządzenia sobie wykwintnej kolacji we dwoje. Prezent będzie dołożony do pierwszego grudniowego zamówienia za cenę 4,99 zł. Zdobądź kilka takich kompletów! Pamiętaj, że jako sponsor, aby otrzymać nagrodę, sam musisz w listopadzie złożyć zamówienie na min. 100 punktów!


Podziel się
oceń
0
1

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Seminarium katalogowe w hotelu De Silva

piątek, 22 października 2010 21:18

20 października w warszawskim hotelu De Silva odbyło się seminarium katalogowe Betterware poświęcone ofercie na listopad. Przedstawione zostały wszystkie nowości, z których większość można było obejrzeć na żywo. Szczególnie dobrze prezentuje się oferta świąteczna - produkty w rzeczywistości wyglądają lepiej niż w katalogu :)

Ponadto prowadzący, pan Dariusz Galiński, przedstawił akcję rekrutacyjną, która będzie obowiązywała w listopadzie, a także omówił firmowe aktualności. Najważniejsze z nich to:

- rezygnacja firmy z wysyłania darmowych reklamówek w każdej paczce
- przypomnienie o terminowym regulowaniu faktur
- informacja o doliczaniu opłaty za nieodebrane paczki
- zmiana pierwszego prezentu programu Łatwy Start - od listopada będzie to czerwona gilotynka do jabłek
- prywatne ubezpieczenie medyczne Allianz - oferta rusza już lada dzień
- już wkrótce Betterware zmienia siedzibę na większą
- zostały 2 ostatnie miesiące kwalifikacji na konferencję Betterware na Cyprze.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Ach, co to był za bal!

piątek, 22 października 2010 21:05

W minioną sobotę ponad 100 przedstawicieli Betterware wraz z osobami towarzyszącymi bawiło się w podwarszawskim hotelu Venecia Palace na Balu Betterware. Już po raz trzeci to doroczne wydarzenie odbyło się w tym miejscu.

Na najlepszych współpracowników Firmy czekał wspaniały wystrój, przepyszne i wyszukane potrawy, muzyka, a także gwiazda wieczoru - jeden z najbardziej utytułowanych iluzjonistów świata, pan Sławomir Piestrzeniewicz. Swoimi niezwykłymi sztuczkami zadziwił wszystkich gości.

Najlepsi Przedstawiciele, od poziomu Managera, zostali wyróżnieni i nagrodzeni na scenie. Przekazany został także samochód - tym razem otrzymała go Agnieszka Sieczkowska-Klimek z Krakowa, która w tym roku wypracowała tytuł Starszego Dyrektora Generalnego.
Aby zakwalifikować się na ten wspaniały bal wystarczyło osiągnąć tytuł Lidera. Czy podobnie będzie za rok? Jest nas już ponad 50 tysięcy w tym ponad 200 liderów, tak więc Firma musi chyba znaleźć jeszcze większą salę!

Chcesz bawić się z nami na kolejnym balu? Rozpocznij swoją przygodę z Betterware właśnie teraz - zarejestruj się w moim zespole Przedstawicieli.

Podziel się
oceń
0
1

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Poznaj Betterware i zarabiaj pieniądze

sobota, 09 października 2010 22:52

Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się w Warszawie kolejne spotkanie dla osób, które chciałyby nawiązać współpracę z Betterware. Zaprezentuję firmę, niektóre produkty, ale przede wszystkim możliwości, jakie daje nawiązanie współpracy z firmą. Zarabianie w systemie MLM na bazie planu marketingowego Betterware jest takie proste! Przyjdź na spotkanie i sprawdź.
Po spotkaniu zwróć się do prowadzącej.

Miejsce: Warszawa, ul. Mokotowska 4/6 s. 114
Termin: 11 października godz. 18:30 (poniedziałek)

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Na blogu znajdziesz informacje na temat MLM, firmy Betterware, jej produktów i newsów. Z nami możesz również znaleźć ciekawą pracę.

Statystyki

Odwiedziny: 26338

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Finanse

Pytamy.pl