Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 275 699 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zakopane

sobota, 28 listopada 2009 8:46

Małe ogłoszenie - jeśli mieszkasz w Zakopanem lub okolicach i chcesz osobiście porozmawiać na temat współpracy z Betterware, będzie to możliwe w dniach 29.11.-06.12. Proszę o kontakt.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Betterware w Zakopanem

sobota, 28 listopada 2009 0:04

Już za kilka dni (5-6 grudnia) Zakopane nawiedzi kilkudziesięciu najlepszych przedstawicieli Betterware, od poziomu Managera w górę. Nie zabraknie oczywiście Zarządu firmy i kilku innych ważnych dla firmy osób. W planach:
  • kulig
  • uroczysta kolacja z prezentami
  • szkolenie "Czy ja się do tego nadaję?" przeprowadzone przez Dyrektora Zarządzającego Michała Mierzwińskiego
  • a także prezentacja katalogu 01/2010 (styczeń-luty) - Renata Frączkiewicz-Krzal
Impreza odbędzie się w hotelu Patria.
Nie będzie Cię z nami? Masz szansę uczestniczyć w kolejnym spotkaniu za rok.
Jeśli nie jesteś jeszcze przedstawicielem Betterware, zapraszamy do współpracy.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Jak poprawnie czyta się nazwę naszej firmy Betterware?

piątek, 20 listopada 2009 18:30

Dzwoni do mnie sporo osób. Oczywiście w sprawie współpracy lub produktów firmy Betterware. No właśnie, tylko jak to poprawnie przeczytać. Pomysłowość ludzka nie zna granic i słyszałam już chyba wszystkie wersje nazwy naszej firmy, tylko jakoś ta właściwa pojawia się raz na pięć razy ;-). Niestety dotyczy to również niektórych przedstawicieli, ale na szczęście jest to bardzo sporadyczne.

 

Spróbuję przytoczyć próbę zapisu fonetycznego tych wersji: beterware (to jakby z niemieckiego ;)), beterwer, baterłer, baterwar, beterłar, beter, no i mój ulubiony BETERŁEJ (lub BATERŁEJ) ;-) - czyżby ktoś miał wcześniejsze doświadczenia z firmą Amway? :-)

 

Poprawnie czyta się to \ˈbe-tərwer\ (beterłer). A dla ciekawych, co właściwie oznacza nazwa naszej firmy? Angielską nazwę Betterware można przetłumaczyć jako lepsze artykuły, lepszy towar, jednak tak naprawdę nazwa ta jest grą słów, która nie ma odpowiednika w języku polskim.

 

Zatem pozdrowienia dla przedstawicieli i klientów najlepszej firmy MLM w Polsce \ˈbe-tərwer\ (beterłer).

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Pieniądze leżą na ziemi

piątek, 20 listopada 2009 10:38

Chciałabym podrążyć trochę temat Polaków i ich skłonności do "niezarabiania" pieniędzy.

Znam wiele osób, które narzekają na swoją pracę, kiepskie zarobki, złą atmosferę, złośliwego szefa, ale nic z tym nie robią, tylko tkwią w takiej beznadziei przez wiele lat. Znam też osoby, które pracy w ogóle nie mają, mało aktywnie jej szukają i też narzekają. Myślą, że im samo coś z nieba spadnie.

A najlepsze jest to, że spada. I co wtedy się dzieje, kiedy taki delikwent czy delikwentka otrzymuje propozycję zarabiania pieniędzy ode mnie. Słyszę najczęściej: "Nie widzę tu szansy dla siebie. Nie, to nie dla mnie, ja się do tego nie nadaję. A ile to można zarobić, pewnie nie jakieś kokosy."

Po pierwsze - nie jest to kwestia szansy, bo szansę to można mieć w totolotku, a raczej jej brak. Jest to kwestia pracy, ciężkiej pracy. Ciężkiej w cudzysłowie, bo oczywiście nie można porównać do machania kilofem pracy, w której: wstajesz o której chcesz, idziesz lub dzwonisz do kogo chcesz, prowadzisz miłą rozmowę, np. przy herbacie i proponujesz zakup dobrych i niezbędnych w każdym domu produktów albo zarabianie pieniędzy. Tak tak, bo tu chodzi o proponowanie biznesu, w którym można zarabiać pieniądze. Taka to jest praca.

Po drugie, skąd taka delikwentka wie, że to nie dla niej, jeśli nie spróbuje. A czy siedzenie w okienku na poczcie albo w supermarkecie na kasie jest dla niej? Też nie. Ale siedzi tam, bo tak łatwiej, kiedy ktoś palcem pokaże, co ma robić. No więc siedzi te 8 godzin dziennie i robi. A później narzeka, jaka ta praca durna, mało ambitna, bez perspektyw na rozwój, no i oczywiście słabo płatna. A dzieci w tym czasie samopas w domu albo z opiekunką, której trzeba oddać większość z tej i tak marnej pensji. I tak lata lecą.

Pytam więc, jaki to ma sens? Czy nie lepiej wziąć życie w swoje ręce i zmienić coś? Czasem wystarczy po prostu podjąć decyzję. Pieniądze naprawdę leżą na ziemi, trzeba je tylko podnieść.

Znam na szczęście także osoby, które wiedzą, czego chcą od życia i konsekwentnie do tego dążą. Osoby, które wstają rano z uśmiechem i same sobie wyznaczają plan działania, same są sobie szefem.
Jedna z takich osób sprawiła, że teraz jestem tu gdzie jestem i że nie muszę wracać do mojej pracy na etacie, którą z roku na rok lubiłam coraz mniej. Mam czas dla dziecka i męża. Jeśli akurat chcę wyjechać na urlop, to nikogo nie muszę prosić o zgodę. Nikt się nie skrzywi, jeśli zachoruję. Nie muszę się bać, że ktoś mnie zwolni z pracy. Nie żyję w nadziei, że może w końcu w tym miesiącu dostanę premię od szefa lub podwyżkę. Ja podwyżki daję sobie sama, jeśli mam na to ochotę. Taki jest właśnie MLM. Biznes dający niezwykłe możliwości zarówno zarabiania coraz to większych pieniędzy, jak i zawodowego i osobistego rozwoju.

A jeśli ktoś tego nie dostrzega, to niech narzeka dalej.
Podziel się
oceń
2
1

komentarze (1) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Spotkanie w Warszawie w grudniu

piątek, 20 listopada 2009 10:10

Już teraz zapraszam na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w Warszawie 10 grudnia o godz. 18:30. Miejsce: ul. Mokotowska 4/6.

Spotkanie jest przeznaczone dla osób, które chciałyby poznać firmę Betterware bliżej, "pomacać" niektóre produkty, a przede wszystkim dowiedzieć się, jak można zarabiać duże pieniądze wspólpracując z tą firmą. Uczestnictwo w spotkaniu do niczego nie zobowiązuje, jednak osoby zainteresowane będą mogły od razu podpisać wniosek rejestracyjny i wziąć się do pracy.
Kochani - pieniądze leżą na ziemi, wystarczy tylko się schylić.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Poplotkujmy - częstotliwość katalogu Betterware

środa, 18 listopada 2009 19:51

Wróbelki ćwierkają, że katalog Betterware ma być wydawany raz w miesiącu, a nie jak do tej pory, co dwa miesiące. Równolegle do tej zmiany mają zostać zlikwidowane seminaria wprowadzające nowy katalog.

Czy to dobra decyzja? Z jednej strony firma będzie mogła szybciej reagować na zmiany na rynku, trendy sprzedaży, braki w magazynie, czy modyfikacje cen, ale z drugiej strony może wystąpić sytuacja, że nie zdążymy kupić katalogu, pokazać go klientom, zebrać zamówień, a już mamy zmianę oferty.

Inne firmy na rynku MLM (na przykład pewna firma kosmetyczna na O.) zmienia katalog co trzy tygodnie. Jakoś dają radę, jednak działają w innym obszarze, a konsultanci tej firmy mogą dużo powiedzieć na temat legendarnych braków magazynowych, czy produktów limitowanych, które kończą się dwa dni po wydaniu katalogu.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

TOP 5 katalogu 5/09

środa, 18 listopada 2009 2:07

Na oficjalnej stronie firmy pojawiła się lista najchętniej kupowanych produktów z katalogu 5/09 (aktualnie mamy 6/09):
  • Foremki do robienia galaretek
  • Pojemnik na kołdrę
  • Plastikowa podstawka pod łyżki
  • Ekologiczna kula do prania
  • Płyn na plamy przed praniem
Ja bym uzupełniła tę listę o torby zamykane próżniowo, które dla mnie były numer 1.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Nowa oficjalna strona www.betterware.pl

wtorek, 17 listopada 2009 15:06

Parę dni temu pojawiła się nowa odsłona oficjalnej strony firmy Betterware. Można tam znaleźć sporo ciekawych informacji o firmie i produktach. Zachęcam do zapoznania się z nową stroną, a jeżeli zainteresowała Cię oferta, zachęcam do rejestracji w klubie: Zostań przedstawicielem.

Zostając przedstawicielem w mojej grupie, otrzymasz darmowe materiały oraz katalogi pocztą, poza tym, będziesz mógł uczestniczyć wraz z Twoimi potencjalnymi przedstawicielami w spotkaniach szkoleniowo-rekrutacyjnych, podczas których będzie mogli poznać szczegóły planu marketingowego, nowe produkty, innych przedstawicieli.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Mini-katalog Betterware - już jest!

sobota, 14 listopada 2009 0:25

Już jest na rynku miesięcznik Kobieta i Życie, do którego dołożono (do co trzeciego egzemplarza) mini-katalog Betterware.
Osoby chcące złożyć zamówienie mogą zadzwonić pod bezpłatne numery telefonów:
800 302 030
lub
800 302 032.
Zamówienie będzie kierowane do przedstawiciela mieszkającego najbliżej, który to powinien dostarczyć produkty bezpłatnie.

Produkty, które znalazły się w katalogu to:
- pojemnik na ciasto,
- pianka do mycia szyb,
- stojak na laptopa,
- szatkownica do czosnku,
- perfekcyjny timer  do jajek,
- podkładka  do pieczenia,
- podstawka pod łyżkę "w ogrodzie",
- zwijak do tubki z pastą,
- skoncentrowany szampon do dywanów,
- chusteczki czyszczące do skóry,
- różowa pasta uniwersalna,
- frędzelkowa miotełka,
- kulka przeciw kamieniowi,
- duża torba na ziemniaki,
- ozdoba na butelkę "Św. Mikołaj",
- elastyczna nakładka na deske do prasowania,
- siatka do prasowania,
- worek do prania,
- woreczek do prania biustonoszy,
- płyn na plamy przed praniem,
- samonawlekające się igły,
- pudełka na buty,
- ekologiczna kula do prania,
- spodeczek na torebki herbaciane,
- skoncentrowany płyn uniwersalny StarDrops.

Ponadto, tak jak w normalnym katalogu, przy zakupach za 50 zł można zamówić zestaw dla panów Respect w cenie 14,99 zł.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Spotkanie informacyjne w Warszawie - ZAPRASZAM

środa, 04 listopada 2009 17:54

Zapraszam wszystkie osoby zainteresowane współpracą z Betterware na otwarte spotkanie informacyjne, na którym będzie można:
- otrzymać aktualny katalog
- obejrzeć niektóre produkty (głównie nowości)
- dowiedzieć się na temat zasad współpracy
- zobaczyć prezentację planu marketingowego Betterware.

Termin: 9 listopada 2009 (poniedziałek) godz. 18:30
Miejsce: Warszawa, ul. Mokotowska 4/6 s. 114

Nie odpowiada Ci ten termin, a chcesz się spotkać? Proszę o kontakt.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Akcja "Praca dla Twojej mamy"

poniedziałek, 02 listopada 2009 20:04

Wraz z początkiem listopada rozpoczęliśmy autorską akcję "Praca dla Twojej mamy", w której będziemy zachęcać panie w wieku 40+ do aktywizacji zawodowej i podjęcia pracy dodatkowej, która docelowo może przełożyć się na jedyne źródło dochodu. Akcja polegać będzie na publikacji ogłoszeń, reklam, wpisów na forach tematycznych oraz cyklicznych spotkaniach.
Jako że to młodzi ludzie są częstszymi użytkownikami Internetu i sprawniej poruszają się w nim, to właśnie do nich skierowana jest ta kampania. Mamie zaś na pewno będzie miło, jeśli to córka lub syn podsunie jej pomysł na ciekawy biznes.
Zapraszam do wzięcia udziału i przekonania swojej mamy do podjęcia pracy w Betterware.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Na blogu znajdziesz informacje na temat MLM, firmy Betterware, jej produktów i newsów. Z nami możesz również znaleźć ciekawą pracę.

Statystyki

Odwiedziny: 26340

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Ogłoszenia

Pytamy.pl