Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 275 701 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Prezentacja Betterware - Warszawa 06.09.2010

poniedziałek, 30 sierpnia 2010 22:50

Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic i zastanawiasz się nad podjęciem współpracy z Betterware, serdecznie zapraszam Cię na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 6. września w godz. 18:30-20:00 przy ul. Mokotowskiej 4/6 s. 114.

Na tej niezobowiązującej prezentacji zobaczysz kilka produktów, dowiesz się, jak wygląda działalność Betterware w Polsce, jakie są perspektywy rozwoju firmy i dlaczego warto z nami współpracować. Jeśli szukasz pracy lub dodatkowego zajęcia, posłuchasz o tym, na czym polega praca Przedstawiciela, jak można zarabiać pieniądze z Betterware oraz jak w tym pomagamy. Zobaczysz, że zaangażowane osoby nagradzamy nie tylko pieniężnie.

Prezentację poprowadzi Magdalena Szewczuk, jedna z pierwszych Przedstawicielek Betterware w Polsce. Magda ma 26 lat i cieszy się tytułem Szafirowego Dyrektora Generalnego. Jak mówi, do Betterware przystąpiła z myślą, aby zarabiać 10.000 zł miesięcznie. Kiedy udało jej się osiągnąć ten cel w pół roku, jej apetyt wzrósł i od tamtej pory jej wypłata z Betterware urosła kilkukrotnie. Czy pracuje ciężko? Mówi, że praca w marketingu wielopoziomowym to jej pasja i poleca współpracę z Betterware każdemu, bez względu na wiek.

Jeśli interesuje Cię współpraca z Betterware, a nie odpowiadda Ci termin spotkania, skontaktuj się ze mną.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Funkcjonalny i wygodny katalog on-line

piątek, 27 sierpnia 2010 23:27

Już za kilka dni na stronie firmowej pojawi się nowa wersja katalogu Betterware do przeglądania on-line. Uzupełni ona dostępny dotąd katalog w formacie pdf, który jest plikiem dużym i niezbyt wygodnym do przeglądania.
Nowa forma katalogu będzie umożliwiała m.in. przewracanie stron (jak w papierowej broszurze), wyszukiwanie produktów po słowach, wyświetlanie miniatur stron, powiększanie strony, dodawanie notatek, drukowanie wybranych stron, zapisywanie w pdf.

Wydaje się, że ten nowy, przyjazny format, wpłynie na zmniejszenie zamówień na bezpłatny katalog papierowy, który, choć dostępny tylko dla osób nie będących w Klubie Betterware, był opcją nadużywaną przez przedstawicieli.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Budzenie śpiochów

piątek, 27 sierpnia 2010 12:07

W najbliższych dniach Betterware skieruje specjalną ofertę do osób, które swoje ostatnie zamówienie składały między styczniem a majem 2010. Tym osobom zostanie wysłany pocztą katalog, cennik, formularz zamówienia, list przewodni oraz ulotka o akcji "budzenie". Polega ona na tym, że jeśli taki przedstawiciel złoży zamówienie we wrześniu za 50 pkt, to będzie mógł nabyć za 4,99 zł kosmetyczkę z imitacji skóry krokodyla (takiej, jaka oferowana była w kończącej się już akcji lojalnościowej). Natomiast jeśli zamówienie wyniesie 100 pkt lub więcej, to prócz kosmetyczki do paczki zostanie dołożona torba dopełniająca ten komplet w cenie 9,99 zł.

Jest to świetny sposób na reaktywowanie osób, które z różnych powodów przestały składać zamówienia w Betterware.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Rewelacyjna akcja rekrutacyjna na wrzesień

czwartek, 26 sierpnia 2010 22:51

Firma Betterware zaprezentowała najlepszą akcję rekrutacyjną ze wszystkich jakie były do tej pory. Obowiązywać będzie ona we wrześniu.
Schemat akcji tradycyjny, natomiast prezenty tym razem powinny zachwycić zarówno nowych przedstawicieli, jak i ich sponsorów.
  1. Wpisowe za 1 zł - pod warunkiem rejestracji we wrześniu i złożenia pierwszego zamówienia również we wrześniu.
  2. Prezent dołączany do pierwszego zamówienia to grejpfrutowy spray do czyszczenia szyb (za 0,10 zł)
  3. Jeśli zamówienie będzie wynosiło 100 pkt lub więcej, to oprócz płynu nowy przedstawiciel otrzyma zestaw 5 pojemników do przechowywania i dozowania żywności, tym razem z czerwonymi pokrywkami. Prezent o wartości ok. 40 zł nowa osoba otrzyma za 1 zł. Będzie to zarazem pierwszy prezent programu "Łatwy Start".
  4. Sponsor otrzyma za KAŻDĄ nową wrześniową osobę z zamówieniem 100+ aż 2 prezenty, których sumaryczna wartość to niemal 100 zł !!! Będą to elektroniczny termometr do żywności oraz bardzo lubiany młynek do pieprzu i soli ze stali nierdzewnej.


Ja mam ochotę na co najmniej 5 termometrów i 5 młynków :) A Wy?


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Seminarium liderów w Warszawie

czwartek, 26 sierpnia 2010 20:09

25 sierpnia w warszawskim hotelu Jan III Sobieski odbyło się seminarium dla Liderów firmy Betterware oraz wyższych tytułów. Kilkudziesięciu przedstawicieli z różnych zakątków kraju przyjechało, aby posłuchać aktualności firmowych, przejrzeć katalog na wrzesień i przede wszystkim zobaczyć wszystkie wrześniowe nowości. Będzie to 35 produktów. Natomiast firma przygotowała aż 125 promocji cenowych! Wrzesień bowiem będzie miesiącem rekrutacji. O tym już niebawem.

Po smakowitym lunchu na Liderów czekała wspaniała niespodzianka. Otóż Betterware nawiązało współpracę z inną firmą, która przygotowała specjalną, rewelacyjną ofertę tylko dla przedstawicieli naszej firmy! Na razie o tym cicho sza. Mogę zdradzić tylko, że będzie to hit, z którego nasi przedstawiciele skorzystają na płaszczyźnie zdrowotnej oraz pieniężnej.

Następnym punktem programu było wystąpienie Dyrektora Michała Mierzwińskiego, który przedstawił najnowsze wyniki badań branży sprzedaży bezpośredniej oraz marketingu sieciowego. Zaprezentowane dane pozwoliły spojrzeć na przyszłość branży oraz firmy Betterware w Polsce z wielkim optymizmem.

O godzinie 18:00 rozpoczęło się drugie spotkanie, dla przedstawicieli działających na terenie Warszawy. Prezentacja dotyczyła głównie wrześniowej oferty oraz akcji rekrutacyjnej. Poprowadziła ją znakomita Magda Szewczuk.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Powakacyjny powrót bloga

czwartek, 26 sierpnia 2010 19:05

Witam Was wszystkich na końcówce wakacji. Wznawiam pisanie bloga o firmie Betterware dla przedstawicieli Betterware oraz dla osób, które o firmie usłyszały i chciałyby się dowiedzieć więcej, a może nawiązać współpracę.

Firma w miesiącach wakacyjnych pokonała ostatnie problemy z dostawami, a właściwie ze szturmem ogromnej liczby przedstawicieli na magazyn. Zainteresowanie produktami oraz współpracą z Betterware przeszło najśmielsze oczekiwania szefostwa. Na szczęście to już za nami, bo dostawy magazynowe zostały zwiększone tak, że problem braków po prostu zniknął i dostępne są wszystkie produkty (no, może się zdarzyć, że 2-3 artykułów w danym momencie nie będzie na stanie, ale jako że w ofercie mamy ich ok. 250, to to już pikuś).

Betterware rozwija się znakomicie. Liczba zarejestrowanych przedstawicieli przekroczyła już 42.000. Jak wynika z ostatnich badań PSSB, branża AGD to najszybciej rozwijający się segment rynku jeśli chodzi o sprzedaż bezpośrednią. Co ciekawe, systematycznie maleje udział kosmetyków. A zatem bardzo dobrze rokuje to dla dalszego rozwoju naszej firmy.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Na blogu znajdziesz informacje na temat MLM, firmy Betterware, jej produktów i newsów. Z nami możesz również znaleźć ciekawą pracę.

Statystyki

Odwiedziny: 26345

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Finanse

Pytamy.pl