Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 275 696 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Szkolenie i prezentacja październikowego katalogu

poniedziałek, 27 września 2010 23:49
27 września w sali przy ul. Mokotowskiej w Warszawie odbyła się prezentacja październikowego katalogu Betterware. Niektóre nowe produkty można było obejrzeć. W drugiej części spotkania poprowadziłam szkolenie pt. Rejestracja w Klubie i co dalej. Szkolenie przeznaczone głównie dla osób od niedawna współpracujących z Betterware, które dowiedziały się, jak i gdzie poszukiwać klientów i potencjalnych przedstawicieli. Humory wszystkim dopisywały, to chyba zasługa wrześniowych bardzo dobrych wyników :)

Podziel się
oceń
0
2

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Kolejne spotkanie we Włochach

wtorek, 14 września 2010 22:29

Zapraszam na drugie spotkanie we warszawskich Włochach, na którym będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat współpracy z Betterware i obejrzeć niektóre produkty. Chętne osoby będą też mogły od razu podpisać wniosek rejestracyjny do Klubu Betterware.

25.09. (sobota) godz. 11:00 - Czytelnia Naukowa W-wa Włochy, ul. Chrościckiego 2 (organizator: Monika Marcinkowska).


Podziel się
oceń
0
3

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Hity sierpniowego katalogu - top 5

niedziela, 12 września 2010 1:16

Betterware podało listę najlepiej sprzedających się produktów w sierpniu. A są to:
 • Nierdzewne spinacze do prania
 • Pojemniki na ubrania
 • Organizer do szuflady dla pań
 • Kulka przeciw kamieniowi do czajnika
 • Frędzelkowa miotełka

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Najbliższe spotkania w Warszawie

poniedziałek, 06 września 2010 21:58

Zapraszam na otwarte spotkania dotyczące współpracy z firmą Betterware, które odbędą się w najbliższym czasie w Warszawie:
 • 11.09. (sobota) godz. 11:00 - Czytelnia Naukowa W-wa Włochy, ul. Chrościckiego 2 (organizator: Monika Marcinkowska)
 • 13.09. (poniedziałek) godz. 18:30 - ul. Mokotowska 4/6 s. 114 (organizator: Anna Nowakowska)
Udział w spotkaniach jest oczywiście bezpłatny i niezobowiązujący. Podczas prezentacji dowiesz się:
 • jaką firmą jest Betterware
 • jakie produkty oferuje
 • jakie są możliwości współpracy
 • jakie korzyści ma zarejestrowany Przedstawiciel Betterware
 • ile i w jaki sposób można z nami zarabiać
 • będzie można zakupić katalogi w cenie 0,80 zł za sztukę.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Już niedługo znów zatańczymy na balu

piątek, 03 września 2010 23:03

Wypłata za sierpniową pracę na rzecz Betterware jest już na naszych kontach, pora więc pomyśleć o tym, co miłego czeka nas już niebawem.

A już za 2 tygodnie duża grupa Liderów z całej Polski będzie brała udział w wyjazdowym trzydniowym szkoleniu, które odbędzie się w Pszczewie niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Natomiast 16 października najlepsi Przedstawiciele naszej firmy spotkają się ponownie na trzecim już balu Betterware, który tradycyjnie będzie miał miejsce w podwarszawskich Michałowicach w hotelu Venecia Palace. Jak zapowiadał Dyrektor Mierzwiński, będziemy gościć w tym miejscu już po raz ostatni ze względu na to, że Przedstawicieli z tytułem Lidera lub wyższym jest z roku na rok coraz więcej i przestajemy się już mieścić w tej, jak by nie patrzeć, wielkiej sali. Kwalifikacja na bal już się zakończyła (przypomnijmy, że warunkiem minimalnym było uzyskanie poziomu Lidera w lipcu i utrzymanie go w sierpniu), i lada dzień do wszystkich osób spełniających te kryterium będą rozsyłane zaproszenia.

A tak wyglądaliśmy na balu w zeszłym roku. Czy chcesz bawić się z nami za rok? Zostań Przedstawicielem Betterware i weź się do pracy. Właśnie teraz jest najlepszy moment.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Brian Tracy znowu w Warszawie 23.11.2010

czwartek, 02 września 2010 22:38

23 listopada na zaproszenie Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (PSSB) przyjedzie do Polski światowej sławy specjalista, mentor i autor wielu książek z dziedziny biznesu, również marketingu sieciowego, Brian Tracy. Poprowadzi on kilkugodzinny cykl szkoleń zatytułowany „Zasady budowania sukcesu w biznesie".

W programie tematy takie jak:

1. Sekrety Milionerów - najszybsze drogi do sukcesu
2. Maksimum Osiągnięć - budowanie automotywacji, samodyscypliny i wytrwałości
3. Turbostrategie - jak rozwijać biznes, rekrutować i motywować oraz jak rozwijać się jako lider

A teraz najważniejsza informacja - Betterware kupiło 20 miejsc na to fantastyczne szkolenie, a biletami nagrodzi tych Przedstawicieli od poziomu lidera wzwyż, którzy wykażą się najlepszymi osiągnięciami we wrześniu oraz w październiku. Oto szczegóły kwalifikacji:
 •  10 zaproszeń dla Liderów (i wyżej) z najlepszym wrześniowym wynikiem rekrutacyjnym w Grupie Osobistej (GO). Liczy się wskaźnik % jako stosunek liczby nowych Przedstawicieli zarejestrowanych w GO we wrześniu, którzy we wrześniu złożyli zamówienia za minimum 100P pkt do liczby aktywnych we wrześniu Przedstawicieli w GO. Odłączona we wrześniu Grupa Liderska jest liczona do GO.
 • 10 zaproszeń dla Liderów (i wyżej) z najwyższym % przyrostem sprzedaży punktowanej w GO. Liczy się przyrost sprzedaży w październiku w porównaniu do września. Odłączona we wrześniu Grupa Liderska jest liczona do GO.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Powiadomienia za pomocą SMS

środa, 01 września 2010 18:17

Betterware uruchomiło zapowiadaną usługę powiadamiania za pomocą SMS o ważnych akcjach, seminariach, czy wyprzedażach. Na pewno usprawni to komunikację firmy z Przedstawicielami, z których wielu nie korzysta z poczty elektronicznej. Dziś Przedstawiciele zostali poinformowani o wrześniowej akcji z super nagrodami.

Dziękujemy!

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Wrzesień - zaczyna się robić gorąco

środa, 01 września 2010 13:12

No i zaczął się wrzesień, dzieci poszły do szkoły, za oknem leje, a w Betterware właśnie zaczął się nowy, bardzo optymistyczny czas!

Na stronie firmowej pojawił się wrześniowy katalog w nowej bardzo wygodnej formie. Teraz łatwiej będzie obsłużyć klientów, którym nie możemy dostarczyć katalogu papierowego. Zamiast wysyłać go pocztą, skierujemy na stronę Betterware, gdzie komfortowo można przejrzeć nową ofertę przewracając strony jak na żywo.

Już od dzisiaj obowiązuje akcja rekrutacyjna, w której zarówno nowi Przedstawiciele, jak i osoby wprowadzające, mogą otrzymać wspaniałe nagrody. Pobierz ulotkę.

Lada dzień Firma przekaże swoim Przedstawicielom kolejne ważne i niezwykle ciekawe informacje!

Jeśli jeszcze nie jesteś Przedstawicielem Betterware, zarejestruj się za 1 zł.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Na blogu znajdziesz informacje na temat MLM, firmy Betterware, jej produktów i newsów. Z nami możesz również znaleźć ciekawą pracę.

Statystyki

Odwiedziny: 26341

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Finanse

Pytamy.pl